Robimy różnice, nie tylko w biznesie!

Wierzymy, że wystarczy chcieć, aby zmienić coś na lepsze i nawet małymi krokami uda się dojść do celu. Dlatego tak, jak do tej pory inwestowaliśmy w naszą agencję oraz zespół, który stanowi o jej sile, tak teraz chcemy zainwestować w przyszłość powierzchni zielonych oraz poprawę jakości powietrza.

Sadzenie drzew to dla nas nie tylko wyraz troski o środowisko naturalne, ale także szansa na budowanie pozytywnego wizerunku naszych Partnerów, bowiem współpracując z naszą agencją pracy nie tylko zyskują super pracowników, ale stają się częścią naszej EKO kampanii.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI
Image

Razem możemy więcej!

1. Zostajesz Klientem
Agencji Dreman

2. Rekrutujemy
Super Pracowników

3. Po zatrudnieniu
kupujemy sadzonki

4. Twoja firma rośnie
...i drzewa też!

 10 000 drzew!

Każdych pięciu pracowników, których zatrudnisz przez naszą agencję oznacza nowe drzewo na mapie Polski, które zasadzimy z naszych własnych środków.
Nasz cel, to 1ha bioróżnorodnego, wieczystego lasu, który codziennie zaopatrzy w tlen 2500 osób!

  Redukujemy CO2

Tylko jedno drzewo potrafi co roku pochłonąć 7kg dwutlenku węgla, a hektar lasu równoważy roczną emisję spalin czterech samochodów osobowych.
Posadźmy je razem!

EKO Dreman

Od samego początku naszej działalności w centrum uwagi stoi człowiek oraz wszystko to, co jest związane z jego bytowaniem. Będąc firmą świadomą ekologicznie rozumiemy, że otaczające nas środowisko naturalne nie jest tylko tłem, ale to właśnie my jesteśmy jego integralną częścią. Zgodnie z naszą filozofią stosujemy codziennie proste zasady i wprowadzamy nowe rutyny, aby systematyczną pracą przyczyniać się do poprawy jakości środowiska i zarażać innych pozytywną energią!

Edukacja Pracowników

Segregacja odpadów

Oszczędność papieru

Energooszczędne oświetlenie

KONTAKT


Dreman Sp. z o.o.
ul. Oleska 6
45-052 Opole


[email protected]


+48 503 700 832


08.00-17.00


RośnijMY razem!

Zapytaj o warunki współpracy i oddychaj pełną piersią.