Leasing pracowników ze wschodu

Jest to forma zatrudnienia polecana firmom ceniącym sobie możliwość dynamicznego reagowania na zmieniające się potrzeby kadrowe, najczęściej wybierana przez przedsiębiorstwa działające w branżach o sezonowym charakterze pracy. Wynajem pracowników agencyjnych pozwala na szybkie pozyskanie dodatkowych rąk do pracy w okresie wzmożonej produkcji oraz płynną redukcję zatrudnienia w okresie spadkowym. Elastyczność ta zmniejsza tym samym koszty i ryzyko zatrudnienia oraz późniejszych zwolnień pracowników etatowych.

  • Mniejsze koszty rekrutacji i oszczędność czasu działów kadrowo-płacowych
  • Obszerna baza kandydatów i ich dopasowanie pod względem kompetencji
  • Utrzymanie ciągłości kluczowych dla firmy procesów operacyjnych
  • Dynamiczne dopasowanie zatrudnienia do potrzeb firmy
  • Przejrzyste warunki współpracy i pełna kontrola nad kosztami zatrudnienia
  • Utrzymanie ciągłości kluczowych dla firmy procesów operacyjnych
POROZMAWIAJMY O WSPÓŁPRACY

Outsourcing procesów

Outsourcing procesów pozwoli Twojej firmie na uwolnienie zasobów ludzkich i kapitałowych, a tym samym pozwoli całkowicie skupić się na kluczowych dla rozwoju firmy zadaniach.
Agencja pracy Dreman świadczy usługę outsourcingu procesów na terenie całej Polski. Każda nasza oferta handlowa dotycząca outsourcingu procesów jest dopasowana indywidualnie do oczekiwań oraz wymagań naszych klientów.

POROZMAWIAJMY O WSPÓŁPRACY

Usługa legalizacji cudzoziemców

Polskie prawo zobowiązuje cudzoziemców przyjeżdżających do Polski w celach zarobkowych do uzyskania odpowiednich praw do pobytu na terytorium Polski oraz zezwolenia na pracę. Cały proces legalizacji wymaga od pracodawcy dopełnienia szeregu formalności, wypełnienia wniosków oraz złożenia ich we właściwych urzędach.
Jest to proces wieloetapowy i czasochłonny, dlatego wspieramy polskich przedsiębiorców, oferując doświadczenie naszych ekspertów, którzy od lat pomagają w legalnym zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce. Przekazanie procesu legalizacji w ręce agencji pośrednictwa pracy Dreman pozwoli Twojej firmie skupić się na obszarach kluczowych dla jej rozwoju, a dodatkowo daje alternatywne źródło zmotywowanych pracowników z niskim wskaźnikiem rotacji – w tym także specjalistów z zza granicy.

Tysiące zrealizowanych projektów (również dla największych i znanych firm) oraz zespół ponad 70 ekspertów to gwarancja kompleksowej obsługi procesu legalizacji pobytu i zatrudnianie pracowników dla Państwa firmy.

POROZMAWIAJMY O WSPÓŁPRACY

Gratulacje

Będziesz w doborowym gronie jednych z najlepszych firm w polsce.

Branże

Mimo, iż rekrutujemy pracowników na różne stanowiska to ze względu na charakter naszej działalności skupiamy się na firmach działających głównie w sektorze produkcji, przetwórstwa oraz usług w dużej mierze polegających na pracownikach fizycznych. Na Polskim rynku od lat mamy do czynienia z brakami w personelu niższego szczebla, problem ten dotyczy wielu firm a wydłużające się procesy rekrutacyjne podnoszą im koszty operacyjne. Skala jest tym większa im większe są zespoły ludzi w danej przedsiębiorstwie.

Tym firmom, które chciałyby szybko i skutecznie rozwiązać swoje braki kadrowe polecamy pracowników z Ukrainy oraz innych krajów Europy wschodniej. Leasingujemy przeszkolonych kandydatów, którzy przeszli już procesy wizowe i legalizacyjne i są zdeterminowani by podjąć zatrudnienie.

Poniżej przestawiamy specyfikę pracowników naszej agencji z poszczególnych branż.

W naszej bazie znajdują się profesjonaliści z doświadczeniem na każdym etapie pracy w działach produkcji. Są oni zmotywowani do intensywnej pracy oraz chętni na nadgodziny. Działają zespołowo, ale równie dobrze odnajdują się w zadaniach samodzielnych. Dzięki swojemu doświadczeniu, łatwo adaptują się do nowych warunków i chętnie współpracują z Polakami. Szybko nadrabiają ewentualne braki językowe, łatwo komunikować się z całym zespołem i przełożonymi.

Szukasz pracowników na linie produkcyjne oraz do działów konfekcjonowania? Skontaktuj się z nami!


Dreman Sp. z o.o.
ul. Oleska 6
45-052 Opole


[email protected]


+48 732 524 474


08.00-17.00


Szukasz konkretnych rozwiązań dla Swojej firmy?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie z ofertą!