Kompetentny zespół specjalistów

Szukając odpowiedzi na pytanie: dlaczego warto wybrać współprace z naszą agencją pracy?! należałoby wspomnieć o strukturze naszego zespołu. Są to w przeszło 40% obywatele krajów zza wschodniej granicy, którzy jak nikt inni rozumieją charakterystykę i potrzeby pracowników, wśród których prowadzimy rekrutację. Wiedza ta i wypracowany KNOW-HOW przekłada się bezpośrednio na skuteczność działów Rekrutacji i Wsparcia Partnerów Biznesowych.

ZAPYTAJ O NASZYCH PRACOWNIKÓW
Agencja pracy Dreman - rekrutacja pracowników z Ukrainy

Pomagamy tam, gdzie inni zawiedli

Wyróżnia nas filozofia działania oparta na innowacyjnym podejściu do pracy i metodyce pozbawionej sztywnych schematów. Jest ona nierzadko bardzo oryginalna względem praktyk stosowanych na  rynku polskim i europejskim. Ponadto, wyznajemy zasady uczciwego partnerstwa, zawsze angażując się w 100% w powierzone zlecenia, gwarantując tym samym wysoką jakość i skuteczność naszych usług. Zwieńczeniem sukcesów na tym polu było wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001:2015.

Nasz zespół nie boi się trudnych wyzwań i nietypowych zamówień, nawet tam gdzie inne agencje pracy nie sprawdziły się, my z chęcią podejmiemy rękawice i z sukcesem doprowadzimy powierzone zadanie do samego końca.

Agencja pracy Dreman - rekrutacja pracowników z Ukrainy

Szybka i sprawna rekrutacja

Sam proces rekrutacji zawsze charakteryzuje się indywidualnym podejściem, co daje wymierne korzyści firmom poszukującym dobrych pracowników. Nasze procesy szyjemy na miarę, a będąc ekspertami w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych rekrutacji, potrafimy zachować szybkość i terminowość realizacji zleceń.

ZAPYTAJ O NASZYCH PRACOWNIKÓW

Nasi pracownicy
mają to czego szukasz

Czyli umiejętności i zakres kompetencji dopasowane do potrzeb Twojej firmy.
Współpraca z naszą agencją zaczyna się od ustalenia konkretnych wymagań jakie mają spełnić nasi kandydaci, by w procesie rekrutacji wyłonić tych, którzy w pełni będą spełniać preferencje naszych klientów. 

Agencja pracy Dreman - rekrutacja pracowników z Ukrainy

Zaufali nam

KONTAKT


Dreman Sp. z o.o.
ul. Oleska 6
45-052 Opole


[email protected]


+48 77 547 70 60


08.00-16.00


Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypełnij formularz a my oddzwonimy do Ciebie z ofertą!