O Nas

Agencja pracy Dreman buduje największą w Polsce platformę wspierającą pracodawców.
Od lat pośredniczymy w zatrudnieniu i pozyskiwaniu najlepszych talentów z takich krajów jak: Ukraina, Białoruś, Gruzja czy Mołdawia, a przy realizacji specjalnych zleceń sięgamy również do bardziej odległych lokalizacji jak Indonezja i Kazachstan.

Jako jeden z liderów na rynku pracy specjalizujących się w zatrudnianiu pracowników ze wschodu, udostępniamy naszym partnerom biznesowym, autorskie i skuteczne rozwiązania, oferując przy tym rzetelną i kompleksową obsługę.

Jako jeden z liderów na rynku pracy, specjalizujący się w zatrudnianiu pracowników ze wschodu, udostępniamy naszym Partnerom Biznesowym, autorskie i skuteczne rozwiązania, oferując przy tym rzetelną i kompleksową obsługę.

Naszą największą wartością jest SUPER ZESPÓŁ!
Budując swoją pozycję na rynku pośrednictwa pracy nieustannie obcujemy z ludźmi. Dlatego zgodnie z dewizą „traktuj swoich pracowników tak, jak byś chciał, by traktowali Twoich klientów”, to w nich zdecydowaliśmy się zainwestować najwięcej. 
Przez ostatnie lata działalności profesjonalizm każdej osoby z teamu Dreman przekłada się na coraz to lepsze wyniki spółki.  Dzięki wyjątkowej skuteczności i elastyczności względem naszych klientów potrafiliśmy zaskarbić sobie zaufanie kilkudziesięciu największych firm działających na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej.

Dreman - zaufany partner w biznesie

Z naszego doświadczenia korzystają firmy dające zatrudnienie w rożnych branżach i sektorach gospodarki. Teraz czas na Twoją firmę!

Nagrody

Każde wyróżnienie czy nagroda, które otrzymujemy są swoistym przypomnieniem o słuszności naszych działań oraz nobilitacją dla całego zespołu do dalszego rozwoju.

W naszej firmowej gablocie goszczą statuetki m.in.: Diamenty Forbes, Brylant Polskiej Gospodarki, Gazele Biznesu - ranking najbardziej dynamicznych firm w Polsce, Business Gepard i wiele innych.
Oczywiście stale walczymy o utrzymanie wysokiej jakości i kolejne wyróżnienia.

Dreman wyróżniony Diamentem miesięcznika forbes 2022
Image
Image
Image
Image
Image

Sponsoring

Agencja Dreman to nie tylko wsparcie Partnerów Biznesowych, to również stałe zaangażowanie w sponsoring sportu - zarówno zawodowego, jak i amatorskiego. Od wielu lat wspieramy ekstraklasową drużynę futsalową, która zaledwie w drugim sezonie otarła się o medal, zajmując finalnie 4 miejsce w Polsce.
 
Mając na względzie wartości, jakie niesie ze sobą duch rywalizacji oraz rozwój psychofizyczny u najmłodszych, wspieramy takie inicjatywy jak akademie sportowe. Dodatkowo mecenat ważnych wydarzeń czy wsparcie istotnych inicjatyw społecznych są częścią naszej tożsamości.
 
Wszystkie te działania pozwalają nam nie tylko na budowanie wizerunku marki Dreman, ale są wyrazem odpowiedzialności wobec naszego otoczenia.
 
Image
Image

Partnerzy instytucjonalni

Aby umożliwić sprawną rekrutację, odpowiednie szkolenia oraz zagwarantować legalność zatrudnienia naszych pracowników, jesteśmy w stałym kontakcie z instytucjami samorządowymi, ośrodkami kształcenia i placówkami konsularnymi w całej Polsce.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

KONTAKT


Dreman Sp. z o.o.
ul. Oleska 6
45-052 Opole


[email protected]


+48 77 547 70 60


08.00-16.00


Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypełnij formularz a my oddzwonimy do Ciebie z ofertą!