O Nas

Agencja pracy Dreman buduje największą w Polsce platformę wspierającą pracodawców.
Od lat pośredniczymy w zatrudnieniu i pozyskiwaniu najlepszych talentów z takich krajów jak: Ukraina, Białoruś, Gruzja czy Mołdawia, a przy realizacji specjalnych zleceń sięgamy również do bardziej odległych lokalizacji jak Indonezja i Kazachstan.

Jako jeden z liderów na rynku pracy specjalizujących się w zatrudnianiu pracowników ze wschodu, udostępniamy naszym partnerom biznesowym, autorskie i skuteczne rozwiązania, oferując przy tym rzetelną i kompleksową obsługę.

Jako jeden z liderów na rynku pracy, specjalizujący się w zatrudnianiu pracowników ze wschodu, udostępniamy naszym partnerom biznesowym, autorskie i skuteczne rozwiązania, oferując przy tym rzetelną i kompleksową obsługę.

Naszą największą wartością jest SUPER ZESPÓŁ!
Budując swoją pozycję na rynku pośrednictwa pracy nieustannie obcujemy z ludźmi, dlatego zgodnie z dewizą „traktuj swoich pracowników tak, jak byś chciał by traktowali Twoich klientów”, to w nich zdecydowaliśmy się zainwestować najwięcej.  Przez ostatnie lata działalności, profesjonalizm każdej osoby z teamu Dreman przekłada się na coraz to lepsze wyniki spółki, a dzięki wyjątkowej skuteczności i elastyczności względem naszych klientów potrafiliśmy zaskarbić sobie zaufanie kilkudziesięciu największych firm działających na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej.

Dreman - zaufany partner w biznesie

Z naszego doświadczenia korzystają firmy dające zatrudnienie w rożnych branżach i sektorach gospodarki.
Teraz czas na Twoją firmę!

Nagrody

Każde wyróżnienie czy nagroda, które otrzymujemy są swoistym przypomnieniem o słuszności naszych działań oraz nobilitacją dla całego zespołu do dalszego rozwoju.
W naszej firmowej gablocie goszczą statuetki m.in.: Diamenty Forbes, Brylant Polskiej Gospodarki, Gazele Biznesu - ranking najbardziej dynamicznych firm w Polsce, Business Gepard i wiele innych.
Oczywiście, stale walczymy o utrzymanie wysokiej jakości i kolejne wyróżnienia.

Dreman wyróżniony Diamentem miesięcznika forbes 2022
Image
Image
Image

Partnerzy instytucjonalni

Aby umożliwić sprawną rekrutację, odpowiednie szkolenia oraz zagwarantować legalność zatrudnienia naszych pracowników, jesteśmy w stałym kontakcie z instytucjami samorządowymi, ośrodkami kształcenia i placówkami konsularnymi w całej Polsce.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

KONTAKT


Dreman Sp. z o.o.
ul. Oleska 6
45-052 Opole


[email protected]


+48 77 547 70 60


08.00-16.00


Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypełnij formularz a my oddzwonimy do Ciebie z ofertą!