fbpx

Pracownicy z Ukrainy

Z roku na rok do Polski przybywa coraz więcej imigrantów.
Przeszło 60% z nich pochodzi z Ukrainy. Znajdują się wśród nich studenci, a także przedstawiciele wszystkich zawodów. Szacuje się, że ponad 30% polskich pracodawców ma problemy ze znalezieniem odpowiednich kandydatów do pracy. Ty też masz z tym problem?

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy

Żeby utrzymać konkurencyjność i rozwiązać problemy kadrowe, postaw na zatrudnienie obywateli z Ukrainy. 75% tymczasowych pracowników z Ukrainy rozważa pozostanie w Polsce na stałe. Ukraińcy to grupa bliska nam zarówno kulturowo jak i językowo. Tylko 1% zatrudnionych w Polsce obywateli z Ukrainy ma problem z porozumiewaniem się po polsku. Można powiedzieć, że każdy pracownik z Ukrainy doskonale odnajduje się na polskim rynku pracy. Stwarza to perspektywę dla pomyślnej i długoterminowej współpracy.

Leasing i wynajem pracowników na jasnych zasadach

Zajmujemy się rekrutacją, wynajmem oraz leasingiem pracowniczym doświadczonych pracowników z Ukrainy, reprezentujących kilkanaście branż. Formalnie to my zatrudniamy pracownika z Ukrainy i zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Pracownicy naszej spółki są najmowani do wykonywania prac powierzonych im przez Twoją firmę. To najwygodniejsze rozwiązanie dla obu stron.

Rekrutacja pracowników

Znalezienie i zatrzymanie najlepszych pracowników jest wartością największą, o czym przekonywał Rockefeller, uważany za najbogatszego człowieka w historii świata. Dreman stara się maksymalnie wypełniać tę pierwszą część maksymy, świadcząc usługi profesjonalnego pośrednictwa pracy. Rekrutacja pracowników z Ukrainy to proces wymagający szczegółowej weryfikacji umiejętności kandydatów. Wykorzystujemy testy psychometryczne i językowe, żeby upewnić się, że kandydat spełni wszystkie Twoje wymagania. Reszta należy do Ciebie.

Korzyści:

Optymalizujemy koszty zatrudnienia oraz zapewniamy autorską rekrutację pracowników.
Załatwiamy wszelkie formalności prawne związane z pobytem i zatrudnieniem pracownika (wszystkie koszty wliczone są w rbh).
Oferujemy stałą stawkę za godzinę roboczą, niezależnie od dnia tygodnia.
Dajemy możliwość rozwiązania umowy bez podawania przyczyny. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony. Okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc.
Gwarantujemy wymianę pracownika, jeśli ten nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Przyznajemy koordynatora mówiącego w języku polskim i ukraińskim, który wprowadza pracownika w początkowym okresie pracy. Udzielamy wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy.

Rekrutacja i wynajem pracowników z Ukrainy

Agencja pracy Dreman od wielu lat działa w branży międzynarodowego pośrednictwa pracy. Naszą specjalnością jest pośrednictwo w zatrudnianiu i wynajem pracowników z Ukrainy.
Skutecznie rozwiązujemy problemy kadrowe firm w całej Polsce.

Bez trudu znajdziemy dla Ciebie pracownika z odpowiednim wykształceniem i kwalifikacjami. Wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pozwala nam do minimum ograniczyć wszystkie formalności, zarówno po stronie pracodawcy, jak i pracownika z Ukrainy. Z nami nie musisz martwić się o formalności.

Rekrutujemy obywateli z Ukrainy w branżach:

produkcyjna (magazynierzy, operatorzy, programiści CNC),
stalowa (ślusarze, spawacze),
gastronomiczna (kucharze, pomocnicy kuchenni).