fbpx

Agencja pracy Śląskie

Agencja pracy Dreman od wielu lat działa w branży międzynarodowego pośrednictwa pracy.  Nasz agencja jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku. Na terenie województwa Śląskiego oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz przeprowadzamy rekrutacje stałych pracowników.  Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który dobrze rozumie potrzeby zarówno pracodawcy, jak i pracownika. Świadczymy usługi w zakresie HR .  Zapraszamy do współpracy.

Dla pracodawców

Szukasz pracowników? Znajdziemy ich dla Ciebie!

Agencja Pracy Dreman oferuje naszym klientom nowoczesne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego i rekrutacji pracowników.  Nasza agencja świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy tymczasowej oraz pośrednictwa pracy. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powierz rekrutację specjalistom!

Zapraszamy do kontaktu firmy z województwa Śląskiego poszukujące atrakcyjnej cenowo oferty z zakresu leasingu lub rekrutacji.

Wypełnij formularz kontaktowy i znajdź pracownika już dziś!

    Dla pracowników

    Agencja pośrednictwa pracy Dreman pomaga w znalezieniu pracy osobom z województwa Śląskiego. Oferujemy pracę tymczasową oraz stałą , współpracując z pracodawcami z wielu branż. Na stronie dreman.pl/oferty-pracy/  znajdziesz aktualne oferty pracy. Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie, skontaktuj się z nami, pomożemy Tobie w wyborze najlepszej oferty pracy.

     

    Zatrudniamy w takich miastach jak Katowice, Sosnowiec, Częstochowa, Bielsko-Biała, Bytom, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy.