fbpx

Agencja pracy Opolskie

Agencja pracy Dreman z Opola od wielu lat działa w branży międzynarodowego pośrednictwa pracy.  Nasz agencja jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku. Na terenie województwa Opolskiego oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz przeprowadzamy rekrutacje stałych pracowników.  Agencja Dreman to doświadczony zespół profesjonalistów, który dobrze rozumie potrzeby zarówno pracodawców, jak i pracowników.  Zapraszamy do współpracy.

Dla pracodawców

Szukasz pracowników? Znajdziemy ich dla Ciebie!

Agencja Pracy Dreman oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu pracy tymczasowej i outsourcingu personalnego.
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zbudowaliśmy bogatą bazę personelu w województwie Opolskim. Umożliwia ona skuteczną i szybką reakcję na potrzeby firm, które są naszymi klientami.

Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorstwa z województwa Opolskiego poszukujące atrakcyjnej cenowo oferty z zakresu leasingu lub rekrutacji.

Wypełnij formularz kontaktowy i znajdź pracownika już dziś!

  Dla pracowników

  Nasza agencja pracy pośredniczy w znalezieniu pracy osobom z województwa Opolskiego.

  Uczysz się lub studiujesz, chcesz dorobić i pogodzić naukę z pracą? Jesteś osobą pracującą i szukasz dodatkowego zajęcia na kilka godzin dziennie lub na weekend? Twój cel to praca na cały etat?

  Na stronie dreman.pl/oferty-pracy/  znajdziesz aktualne oferty pracy. Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty dla Ciebie.

   

  Zatrudniamy w takich miastach jak Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy.