fbpx

Agencja pracy Dolnośląskie

Agencja pracy Dreman od wielu lat działa w branży międzynarodowego pośrednictwa pracy.  Nasz agencja jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku. Na terenie województwa Dolnośląskiego oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz przeprowadzamy rekrutacje stałych pracowników.  Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który dobrze rozumie potrzeby zarówno pracodawcy, jak i pracownika. Świadczymy usługi w zakresie HR .  Zapraszamy do współpracy.

Dla pracodawców

Szukasz pracowników? Znajdziemy ich dla Ciebie!

Agencja Pracy Dreman oferuje naszym klientom nowoczesne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego i rekrutacji pracowników.  To właśnie pracownicy są niezbędnym motorem każdego  przedsiębiorstwa.  Dlatego w tak ważnej kwestii żadna firma nie może sobie pozwolić na przypadkowe zatrudnianie pracowników! Zaufaj naszemu doświadczeniu i powierz rekrutację specjalistom!

Zapraszamy do kontaktu firmy z województwa Dolnośląskiego poszukujące atrakcyjnej cenowo oferty z zakresu leasingu lub rekrutacji.

Wypełnij formularz kontaktowy i znajdź pracownika już dziś!

    Dla pracowników

    Nasza agencja pracy pośredniczy w znalezieniu pracy osobom z województwa Dolnośląskiego. Oferujemy pracę tymczasową oraz stałą , współpracując z pracodawcami z wielu branż . Na stronie dreman.pl/oferty-pracy/  znajdziesz aktualne oferty pracy. Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie, skontaktuj się z nami, pomożemy.

     

    Rekrutujemy w takich miastach jak Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Bardo, Bielawa, Bierutów, Bogatynia, Boguszów-Gorce czy Bolesławiec.