fbpx

Zatrudnienie Ukraińca

Pracownikami z Ukrainy interesują się dzisiaj niemal wszyscy polscy przedsiębiorcy. Nic dziwnego, w końcu wiele branż zmaga się z brakami kadrowymi. Mamy zaufanie do Ukraińców, wiemy, że są solidni i zaangażowani w pracę, a przy tym bliscy nam kulturowo. Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

Jak zatrudnić Ukraińca

Obywatele Ukrainy podlegają uproszczonym procedurom legalizacji pracy w Polsce, podobnie jak pracownicy z Rosji, Mołdawii, Armenii, Białorusi i Gruzji. Potrzebujemy załatwić kilka formalności, o których pisaliśmy w ostatnim artykule pt. „Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy. Jednak warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług agencji pośrednictwa pracy, takiej jak nasza. Dlaczego?

Bezpieczeństwo i jasne zasady

Przede wszystkim zrzucasz z siebie ciężar rekrutacji. Nie zawsze osoba, którą chcesz zatrudnić jest tą, za którą się podaje. Wynajmując pracownika przez agencję, masz pewność, że przeszła profesjonalną rekrutację przeprowadzoną przez wyspecjalizowany dział HR. Po drugie załatwiamy wszystkie formalności prawne związane z pobytem i zatrudnieniem pracownika, a Ty masz spokojną głowę. Po trzecie możesz w każdej chwili zrezygnować, okres wypowiedzenia umowy wynosi zaledwie miesiąc, to dodatkowe zabezpieczenie na wypadek nie pomyślnie przebiegającej współpracy.

Dodatkowe korzyści

Stawiając na agencję Dreman, uzyskujesz gwarancję wymiany pracownika, jeśli nie spełnia Twoich wymagań lub nie wywiązuje się należycie ze swoich obowiązków. Co więcej, nasz koordynator, mówiący w języku polskim i ukraińskim, wprowadzi nowego pracownika do Twojej firmy i wszystko mu wyjaśni. Przez cały okres współpracy gwarantujemy Ci wsparcie dedykowanego opiekuna, który przyspieszy załatwienie wszystkich spraw.

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy to nic trudnego. Trzeba tylko chcieć. Z naszego doświadczenia wynika, że coraz częściej decydujemy się na uzupełnianie braków kadrowych właśnie osobami zza wschodniej granicy. Na tej współpracy zyskujemy wszyscy.

Odwiedź naszą stronę: https://dreman.pl/pracownicy-ukrainy/