Kompetentny zespół SUPER specjalistów

Szukając odpowiedzi na pytanie: dlaczego warto wybrać współprace z naszą agencją pracy?!
należy wspomnieć o strukturze naszego zespołu. W przeszło 40% są to obywatele krajów zza wschodniej granicy, którzy jak nikt inni rozumieją charakterystykę rekrutowanych pracowników.
Zdobyta wiedza i wypracowany przez lata KNOW-HOW przekłada się bezpośrednio na skuteczność działów Rekrutacji i Wsparcia Partnerów Biznesowych.

ZAPYTAJ O NASZYCH PRACOWNIKÓW
Agencja pracy Dreman - rekrutacja pracowników z Ukrainy

Pomagamy tam, gdzie inni zawiedli

Być może miałeś już do czynienia z agencją pracy ale nie spełniła Twoich oczekiwać, warto jednak zaznaczyć, że agencja, agencji nie równa - co nas wyróżnia to filozofia działania oparta na innowacyjnym podejściu do pracy i metodyce pozbawionej sztywnych schematów. Jest ona nierzadko bardzo oryginalna względem praktyk stosowanych na rynku polskim i europejskim.
Ponadto, wyznajemy zasady uczciwego partnerstwa, zawsze angażując się w 100% w powierzone zlecenia, gwarantując tym samym wysoką jakość i skuteczność naszych usług - możemy pochwalić się skutecznością w realizacji kontraktów na poziomie 99% i zaledwie 2% rotacją naszych pracowników.
Potwierdzeniem naszej jakości certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001:2015.

Nasz zespół nie boi się trudnych wyzwań i nietypowych zamówień, nawet tam gdzie inne agencje pracy nie sprawdziły się, my z chęcią podejmiemy rękawice i z sukcesem doprowadzimy powierzone zadanie do samego końca.

Agencja pracy Dreman - rekrutacja pracowników z Ukrainy

Szybka i sprawna rekrutacja

Poszukując naszych super pracowników zawsze podchodzimy indywidualnie do potrzeb poszczególnego pracodawcy, takie podeście daje zawsze wymierne korzyści współpracującym z nami firmom.
Można powiedzieć, że nasze procesy szyjemy na miarę, a będąc ekspertami w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych rekrutacji, potrafimy zachować szybkość i terminowość realizacji zleceń.

ZAPYTAJ O NASZYCH PRACOWNIKÓW

Nasi SUPER pracownicy
mają to czego szukasz

Czyli odpowiednie umiejętności i zakres kompetencji dopasowane do potrzeb Twojej firmy.
Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia poświęcimy Ci odpowiedni czas by ustalić konkretne wymagania jakie mają spełnić nasi kandydaci, by w procesie rekrutacji wyłonić tylko tych, którzy w pełni spełnią Twoje preferencje. 

Agencja pracy Dreman - rekrutacja pracowników z Ukrainy

Zaufali nam m.in:

KONTAKT


Dreman Sp. z o.o.
ul. Oleska 6
45-052 Opole


[email protected]


+48 77 547 70 60


08.00-16.00


Dołącz do grona zadowolonych klientów

Wypełnij formularz a my oddzwonimy do Ciebie z ofertą!